Original Iveco 5801667204 Harnstofffilter AD BLUE Filter STRALIS II
38,49 €
Na magazynie
- Oryginalna część, nowa
- 30-dniowe prawo odstąpienia
- Odbiór osobisty w Barbingu
Nie jesteś pewien, czy pasuje?
Wyślij nam numer VIN swojego pojazdu – sprawdzimy bezpłatnie.
Dane produktu
- Producent
- IVECO
- Numer części
- 5801667204
- Masa
- 0,07 kg
- Wysyłka
- Paczka (DPD lub GLS)
Original IVECO 5801667204 Harnstofffilter AD BLUE Filter Iveco STRALIS II
Passt für viele weitere Fahrzeuge
Iveco 47364243
DAF 2014774
DAF 1927474
DAF 1847823
RENAULT TRUCKS 7421574991
RENAULT TRUCKS 7485138439
VOLVO 21516229
VOLVO 21496419
VOLVO 21673812
VOLVO 23381562
Lieferumfang: Wie abgebildet.
Wir empfehlen den Einbau in einer qualifizierten Fachwerkstatt durchführen zu lassen.
Bitte Teilenummer genau prüfen. Gegebenenfalls können Sie uns gerne kontaktieren und wir finden Ihnen passende Teile anhand der Fahrgestellnummer.
Czy ta część pasuje? Sprawdzimy to dla Ciebie.
Wyślij nam numer VIN swojego pojazdu – sprawdzimy bezpłatnie i odpowiemy.
Dziękujemy! Otrzymaliśmy Twoje zapytanie.
Sprawdzimy Twoje dane i odezwiemy się z właściwym numerem części i ceną.








