Original Iveco 5801667204 Harnstofffilter AD BLUE Filter STRALIS II
€ 38,49
Op voorraad
- Origineel onderdeel, nieuw
- 30 dagen herroepingsrecht
- Afhalen in Barbing
Niet zeker of het past?
Stuur ons uw voertuigidentificatienummer – wij controleren gratis.
Artikelgegevens
- Fabrikant
- IVECO
- Onderdeelnummer
- 5801667204
- Gewicht
- 0,07 kg
- Verzending
- Pakket (DPD of GLS)
Original IVECO 5801667204 Harnstofffilter AD BLUE Filter Iveco STRALIS II
Passt für viele weitere Fahrzeuge
Iveco 47364243
DAF 2014774
DAF 1927474
DAF 1847823
RENAULT TRUCKS 7421574991
RENAULT TRUCKS 7485138439
VOLVO 21516229
VOLVO 21496419
VOLVO 21673812
VOLVO 23381562
Lieferumfang: Wie abgebildet.
Wir empfehlen den Einbau in einer qualifizierten Fachwerkstatt durchführen zu lassen.
Bitte Teilenummer genau prüfen. Gegebenenfalls können Sie uns gerne kontaktieren und wir finden Ihnen passende Teile anhand der Fahrgestellnummer.
Past het onderdeel? Wij controleren het voor u.
Stuur ons uw voertuigidentificatienummer – wij controleren gratis en nemen contact met u op.
Dank u! Uw aanvraag is bij ons binnengekomen.
Wij controleren uw gegevens en nemen contact op met het juiste onderdeelnummer en de prijs.








