Original Iveco 5801667204 Harnstofffilter AD BLUE Filter STRALIS II
38,49 EUR
Raktáron
- Eredeti alkatrész, új
- 30 napos elállási jog
- Átvétel Barbingban
Nem biztos benne, hogy megfelel?
Küldje el járműve VIN-számát – ingyenesen ellenőrizzük.
Termékadatok
- Gyártó
- IVECO
- Cikkszám
- 5801667204
- Súly
- 0,07 kg
- Szállítás
- Csomag (DPD vagy GLS)
Original IVECO 5801667204 Harnstofffilter AD BLUE Filter Iveco STRALIS II
Passt für viele weitere Fahrzeuge
Iveco 47364243
DAF 2014774
DAF 1927474
DAF 1847823
RENAULT TRUCKS 7421574991
RENAULT TRUCKS 7485138439
VOLVO 21516229
VOLVO 21496419
VOLVO 21673812
VOLVO 23381562
Lieferumfang: Wie abgebildet.
Wir empfehlen den Einbau in einer qualifizierten Fachwerkstatt durchführen zu lassen.
Bitte Teilenummer genau prüfen. Gegebenenfalls können Sie uns gerne kontaktieren und wir finden Ihnen passende Teile anhand der Fahrgestellnummer.
Megfelel ez az alkatrész? Ellenőrizzük Önnek.
Küldje el járműve VIN-számát – ingyenesen ellenőrizzük, és jelentkezünk.
Köszönjük! Megkaptuk az igényét.
Ellenőrizzük az adatait, és jelentkezünk a megfelelő cikkszámmal és árral.








