Original Iveco 5801667204 Harnstofffilter AD BLUE Filter STRALIS II
38,49 €
Varastossa
- Alkuperäinen osa, uusi
- 30 päivän peruuttamisoikeus
- Nouto Barbingista
Etkö ole varma, sopiiko se?
Lähetä meille ajoneuvon tunnistenumerosi – tarkistamme maksutta.
Tuotetiedot
- Valmistaja
- IVECO
- Osanumero
- 5801667204
- Paino
- 0,07 kg
- Toimitus
- Paketti (DPD tai GLS)
Original IVECO 5801667204 Harnstofffilter AD BLUE Filter Iveco STRALIS II
Passt für viele weitere Fahrzeuge
Iveco 47364243
DAF 2014774
DAF 1927474
DAF 1847823
RENAULT TRUCKS 7421574991
RENAULT TRUCKS 7485138439
VOLVO 21516229
VOLVO 21496419
VOLVO 21673812
VOLVO 23381562
Lieferumfang: Wie abgebildet.
Wir empfehlen den Einbau in einer qualifizierten Fachwerkstatt durchführen zu lassen.
Bitte Teilenummer genau prüfen. Gegebenenfalls können Sie uns gerne kontaktieren und wir finden Ihnen passende Teile anhand der Fahrgestellnummer.
Sopiiko osa? Tarkistamme sen puolestasi.
Lähetä meille ajoneuvon tunnistenumerosi – tarkistamme maksutta ja otamme yhteyttä.
Kiitos! Pyyntö on vastaanotettu.
Tarkistamme tietosi ja otamme yhteyttä sopivalla osanumerolla ja hinnalla.








